Yaşam ayrıcalığa dönüşüyor

Batman'ın gelişen bölgesinde dizayn edilen yaşam alanı üzerine kurulmuştur. Demirbilek Life İnşaat'ın girişimi ile bölgeye farklı bir mimari yapıt kazandırdı.

  1. 19 yıldır bize duyulan güveni asla boşa çıkarmadık.
  2. İnsana değer veren sınırsız olanaklar sunan, projelerimizin yükseleceği bölgeleri büyük dikkat ve uzun araştırmalarla seçiyor, hayatın içinde yaşam alanları sunuyoruz.
  3. Sizin memnuniyetiniz, bizim gururumuz.
  4. Tecrübelerimizi, en iyi malzemeler ve modern yapı teknolojileriyle bir araya getirdiğimiz, kalite ve değerlerini uzun yıllar koruyacak gayrimenkuller, yarınlara bırakacağımız en büyük miras.

HAKKIMIZDA

2008 yılından bu yana inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Batman’da kurulmuş olan Demirbilek Life İnşaat, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.


İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • +90 (505) 996 96 12
  • info@demirbileklife.com
  • Hilal Mah. 3714 Sk. Ceren Apt. No: 26 İç Kapı No: 17 Merkez/Batman
  • Merkez Ofis: Gap Mah. Av. Sedat Özevin Bulv. Çelik Apt. No: 13 D: 2 Batman
web tasarım vds vds sunucu mersin gergi tavan